Kulturë SQKulturë.Portal SQ

ITSHKSH ngushëllon për vdekjen e akademikut Luan Starova

Lajmi për kalimin në amshim të akademikut, shkrimtarit, diplomatit dhe profesorit Luan Starova është i hidhur jo vetëm për familjen e tij, por edhe për lexuesit e veprës së tij, për studentët e tij, por edhe për të gjithë miqtë e admiruesit e personalitetit të tij të papërsëritshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle