0_Web_Aktuale SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQ

ITSHKSH dhe Akademia e studimeve albanologjike me strategji të re bashkëpunimi

Në ITSHKSH sot u realizua një takim pune me përfaqësuesit e Akademisë së Studimeve Albanologjike nga Tirana, udhëhequr nga drejtorët dr. Skender Asani dhe Dr. Luan Përzhita.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle