Evropë SQEvropë.Portal SQ

Italia vendosi kufizime të reja për të pavaksinuarit

 Autoritetet italiane vendosën kufizime të reja për personat të cilët nuk duan të vaksinohen kundër koronavirusit, dhe ata pa dëshmi për vaksinim apo dëshmi për kalimin e infektimit më nuk do të mund të hyjnë në transportin publik, kafene, hotele, salla sportive dhe objekte të tjera.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle