Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Italia konfiskoi miliona copë të pajisjes së falsifikuar mjekësore

Autoritetet italiane sot kumtuan se kanë konfiskuar disa milionë cope të pajisjes së falsifikuar mjekësore, posaçërisht nga Kina, duke përfshirë maska dhe pajisje për kirurgë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle