0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

ISHMJ do të prezantojë të dhëna për mbikëqyrjet në vitin 2021 dhe dënimet e shqiptuara

Drejtoresha e Inspektoratit shtetëror për mjedis jetësor (ISHMJ), Ana Petrovska sot do të mbajë konferencë për shtyp lidhur me raportin gjashtëmujor për punën e Inspektoratit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle