Uncategorized SQ

Ish-presidenti i arratisur i Sri Lankës, Raxhapaksa është kthyer në atdheun e tij

Ish-presidenti i Sri Lankës, Gotabaja Raxhapaksa, i cili u largua nga vendi në korrik, pasi dhjetëra mijëra protestues hynë në shtëpinë dhe zyrën e tij për shkak të krizës ekonomike, u kthye sot në atdheun e tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle