Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ish-polici Tomas lejn e pranoi fajin në rastin e vrasjes së Xhorxh Fllojdit

Ish-polici nga Mineapolisi, Tomas Lejn sot u deklarua fajtor për ndihmë dhe nxitje të vrasjes nga pakujdesia në vrasjen e Xhorxh Fllojdit në vitin 2020, kumtoi Mineapolis Star tribjun.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle