0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ish-ministrat teknik, Kiril Petkov dhe Asen Vasilev e paraqiten projektin e tyre politik “Vazhdojmë me ndryshimin”

Ish-ministrat për Ekonomi dhe për Financa të Qeverisë teknike bullgare – Kiril Petkov dhe Asen Vasilev, sot e paraqiten projektin e tyre politik “Vazhdojmë me ndryshimin”, njofton korrespodenti i MIA-s nga Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle