Botë SQBotë.Portal SQ

Ish-kryeministri libanez Saad Hariri tërhiqet nga jeta politike

Ish-kryeministri libanez dhe lider sunit, Saad Hariri, sot kumtoi se tërhiqet nga jeta politike dhe nuk do të kandidohet në zgjedhjet parlamentare të caktuara për në maj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle