Botë SQBotë.Portal SQ

Ish e punësuar në Fejsbuk ka dëshmuar kundër kompanisë para Kongresit në SHBA

Frensis Hojgen, e cila ishte e punësuar në Fejsbuk, në dëshminë para Kongresit theksoi se produktet e atyre kompanive që u shkaktojnë dëme fëmijëve dhe e nxisin polarizimin në SHBA dhe se drejtorët e këtij rrjeti sociale i hedhin poshtë ndryshimet sepse përfitimi i tyre është më i rëndësishëm se siguria.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle