0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Irani mohon kategorikisht çfarëdo lidhje për sulmin ndaj Rushdies

Irani sot ka mohuar “kategorikisht” çfarëdo lidhje me sulmin ndaj Salman Rushdies, shkrimtarit dhe autorit britanik të “Vargjeve satanike” i cili të premten disa herë u godit me thikë në një konferencë në SHBA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle