Botë SQBotë.Portal SQ

Irani ka fajësuar SHBA-në dhe Izraelin për sulmin kibernetik që ndërpreu pikat e karburantit

SHBA-ja dhe Izraeli qëndrojnë pas sulmit kibernetik që rrëzoi sistemin e furnizimit me karburant në pikat iraniane të benzinës, deklaroi shefi i Organizatës së Mbrojtjes Civile, gjenerali Golam Reza Xhalali.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle