Biznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQ

Irani dhe Siria do të themelojnë një bankë të përbashkët

- Irani dhe Siria paralajmëruan themelimin e një banke të përbashkët publikoi agjencia gazetareske iraniane IRNA, duke e cituar  mninistrin iranian për Rrugë dhe Urbanizëm Rostam Gasemi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle