0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Irani dhe Maqedonia e Veriut do të bashkëpunojnë në kulturë, ekonomi dhe politikë

Kultura, ekonomia dhe bashkëpunimi politik ishin ndër temat për të cilat diskutuan Sejed Mohamed Xhavid Rasuli, ambasador i Republikës Islamike të Iranit në vendin tonë dhe ministrja e Kulturës Irena Stefoska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle