Botë SQBotë.Portal SQ

Iran: Negociatat për marrëveshjen bërthamore lëvizin në drejtim të mirë

 Irani sot bëri të ditur se negociatat për shpëtimin e marrëveshjes bërthamore të vitit 2015 me forcat botërore lëvizin në drejtim të mirë, ndërsa marrëveshje është e mundur nëse palët e tjera tregojnë vullnet të mirë dhe seriozitet

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle