Botë SQBotë.Portal SQ

Investuesi amerikan në Rusi dhe kritiku i Putinit është gjetur i vdekur në Uashington

Brokeri dhe investuesi amerikan Den Rapoport, i cili pasurinë e tij e përfitoi në tregun rus në vitet e 90-ta dhe 2000-ta dhe më vonë posedoi një klub nate elitar në Moskë para se të ikte nga Rusia, është gjetur i vdekur në trotuar në Uashington.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle