0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Investimet, startup-et, inovacionet dhe fondet evropiane – tema në takimin e parë të Grupit punues maqedono-bullgar për ekonomi

Tërheqja e investimeve, strukturimi i instrumenteve financiare, mbështetja e start-up-eve dhe kompanive nga të dyja vendet, bashkëpunimi në fushën e inovacioneve, projektet e përbashkëta para fondeve dhe programeve evropiane, si dhe rritja e tregtisë, janë temat te takimit të sotëm të parë të Grupit punues maqedono-bullgar për ekonomi, tregti dhe inovacion që mbahet në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle