0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Interesim i madh, tollovi dhe përplasje midis njerëzve për hyrje në pikën e vaksinimit në Tetovë

Interesim të madh ka në Tetovë për marrjen e vaksinës kundër Kovid-19, por kjo nga ana tjetër rezulton me tollovi të madhe nga njerëzit për hyrje në sallën sportive ku po bëhet imunizimi masiv.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle