0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Instituti për migrime pranë UNT-së përshëndet aktivitetet e qeverisë për solidarizim me popullin e Afganistanit

Instituti për Migrime, Mobilitet dhe Mirëqenie (IMMM) pranë Universitetit “Nënë Tereza” në Shkup përshëndet aktivitetet e gjertanishme të Qeverisë, duke apeluar deri tek popullata për mirëkuptim.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle