0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Institucionet kulturore me hyrje të hapur dhe ekspozita për nder të Ditës së Pavarësisë – 8 Shtator

Festa e madhe shtetërore, Dita e Pavarësisë - 8 Shtatori, festohet me një sërë manifestimesh të rastit, duke përfshirë ekspozita dhe dyer të hapura të institucioneve kulturore, muzeumeve dhe galerive në mbarë Republikën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle