0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Inspektorët dhe rojet komunale të Qytetit të Shkupit gjatë fundjavës shqiptuan 14 gjoba

- Qyteti i Shkupit njoftoi se ekipet e Inspektoratit të tij të përbërë nga inspektorët komunalë dhe inspektorët për mjedis jetësor, gjatë fundjavës së kaluar kanë shqiptuar gjoba për zjarrvënie në vende të hapura, si dhe për hedhje të palejuar të mbeturinave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle