0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Inspektim i jashtëzakonshëm në spitalin e Shtipit pasi një pacient ka ndërruar jetë nga sepsa

- Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor kumtoi se ka iniciuar një inspektim të jashtëzakonshëm në Spitalin Klinik të ISHP-së – Shtip pas marrjes së njohurive për një pacient i cili ka ndërruar jetë nga sepsa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle