0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Iniciatorët e Super ligës në futboll paralajmërojnë koncept të ri

Iniciatorët e Super ligës në futboll, koncepti i parë i të cilëve dështoi nën presion të ashpër të institucioneve të shumta dhe opinionit, ende nuk kanë hequr dorë nga qëllimi që ta jetësojnë garën e re, njoftoi agjencia gjermane e lajmeve DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle