0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Iniciativa “Gostivari që duam” shprehë revoltë qytetare ndaj kazinove dhe bastoreve

Anëtarët e iniciativës "Gostivari që duam" përmes një deklarate për media sot në qendër të Gostivarit shprehën revoltën e tyre për numrin e madh të lokaleve që ushtrojnë veprimtarinë e lojërave të fatit mu në shesh të qytetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle