0_Maqedoni.Portal SQ0_MIA Investigon.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTemë SQ

Infodemia Kovid-19 dhe imunizimi i domosdoshëm kundër dezinformimit

Korona nuk ekziston, maskat mund të vrasin, vaksinat përmbajnë mikroçipa, ato janë të rrezikshme dhe kanë efekte të dëmshme – hasim në këto dhe dezinformata të panumërta dhe të ngjashme çdo ditë në infodeminë në lidhje me pandeminë e Kovid-19. Disa prej tyre kanë efekte shumë të dëmshme në shëndetin e përgjithshëm dhe lëkundin besimin e njerëzve në gjithçka që po bëhet për të parandaluar pandeminë me Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle