Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

India e mbylli edhe konsullatën e fundit në Afganistan dhe i evakuoi qytetarët e vet

India sot dërgoi aeroplan ushtarak në Afganistanin verior për t’i evakuuar qytetarët e vet për shkak të luftimeve gjithnjë e më intensive në shtet midis forcave të sigurisë afgane dhe talebanëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle