Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Indi: Punë prej shtëpisë për shkak të ndotjes në Nju-Delhi

Gjykata supreme e Indisë sot u rekomandoi autoriteteve t’i mbyllin zyret afariste në kryeqytet dhe qytetet në rrethinë, duke u lejuar miliona njerëzve të punojnë nga shtëpia, në moment kur pushteti kërkon mënyra ta zvogëlojë ndotjen e rrezikshme të ajrit, që solli deri në mbylljen e shkollave.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle