Ballkan SQBallkan.portal SQ

Incko: Gjendja në BeH asnjëherë nuk ka qenë më e rëndë, shteti mund të shpërbëhet

 Ish-përfaqësuesi i lartë i bashkësisë ndërkombëtare në BeH Valentin Icko deklaroi se gjendja në BeH asnjëherë nuk ka qenë më e rëndë dhe se shteti mund të shpërbëhet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle