Ballkan SQBallkan.portal SQ

Incko: BeH-ja është vendi i mirësisë, në të ka vend për të gjithë

Përfaqësuesi i lartë për Bosnjë dhe Hercegovinën, Valentin Incko, i cili sot largohet nga detyra, u tha lamtumirë qytetarëve të BeH-së me një mesazh emocional, duke thënë se BeH-ja është një nga vendet më të bukura në botë dhe një vend me shumë më tepër mirësi sesa të këqija dhe urrejtje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle