Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Incidente midis policisë dhe studentëve në Selanik

Një student është lënduar seriozisht, ndërsa sipas një pjese të mediave greke e la humbur dëgjimin në njërin vesh, pasi ishte goditur me shok bombë nga policia në incidentet që paradite kanë ndodhur para Universitetit "Aristotel" në Selanik, ndërsa është lënduar edhe një polic, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle