0_Sport,Portal SQSport SQ

Incidente mes tifozëve në Londër dhe Marsej në Ligën e Evropës

Skena të pakëndshme në tribuna kanë shkaktuar ndërprerje të përkohshme të dy ndeshjeve që mbrëmë janë luajtur në kuadër të xhiros së dytë në Ligën e Evropës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle