0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Incident në një fabrikë armësh në Shqipëri, arrestohen tre persona me pasaporta ruse dhe ukrainase

Një incident ka ndodhur para një fabrike armësh në qytetin shqiptar të Gramshit mbrëmjen e djeshme, kur tre persona, dy me pasaporta ruse dhe një ukrainas, kanë tentuar të hyjnë fshehurazi në fabrikë, konfirmon Ministria e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle