0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Imeri: Të zhvillojmë tregun e mallrave, t’i ndalim pazarllëqet që dëmtojnë Tetovën

-Kandidatët për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët sot mbajtën takime me qytetarët e Tetovës të cilët i vizitojnë tregjet e qytetit  për t'i njoftuar ata me programin dhe vizionin e rinisë së Aleancës për Shqiptarët për Tetovën dhe tetovarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle