Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ilon Mask bie nga froni, njeriu më i pasur në botë tani është Bernard Arno

- Pronari i "Tuiter"-it dhe "Tesla"-s, Ilon Mask, prej sot më nuk është njeriu më i pasur në botë, tregojnë të dhënat e magazinës prestigjioze njujorkeze "Forbs".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle