0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Ilievski: Shkollë e re e gjimnazit “Sami Frashëri” dhe mbi gjashtë milionë euro investime në arsim

Kandidati për kryetar komune nga LSDM-ja për Kumanovën. Oliver Ilievski premtoi investime në arsim, në vlerë prej 6,5 milionë euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle