0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ilhan Quçuk: Qeveria e re bullgare filloi një proces të mirë të afrimit me Maqedoninë e Veriut

Qeveria e Re në Sofje arrit të fillojë një proces të mirë i cili synon t'i afrojë Bullgarinë dhe Maqedoninë e Veriut, ta shikojë perspektivën historike, ndërsa në të njëjtën kohë ta shikojë edhe perspektivën në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle