0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëPolitikë SQ

Ilhan Quçuk: Shumë shpejtë është i mundur sukses, nëse Shkupi dhe Sofja vazhdojnë me bashkëpunim pozitivë

Muajt e fundit Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria kanë ndërtuar disa shembuj pozitivë për bashkëpunim nëse vazhdohet në atë drejtim, shumë shpejtë do të ketë sukses, deklaroi bashkëkryetari i Aleancës së liberaleve dhe demokratëve për Evropë (ALDE), eurodeputeti Ilahn Qyçik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle