Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ikonomu: Të dhënat epidemiologjike na japin arsye për optimizëm

Shfuqizimi i përkohshëm i përdorimit të obligueshëm të maskës në të gjitha hapësirat, përveç për strukturat shëndetësore dhe transportit publik, nga 1 qershori edhe deeskalimi i shpejtë i indekseve epidemiologjike, na jep arsye për optimizëm, tha zëdhënësi i Qeverisë greke, Janis Ikonomu në brifingun e sotëm të rregullt me gazetarët, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle