Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Ikonomu për deklaratën e Erdoganit: Politika jonë është politikë e parimeve

Politika jonë është politikë e parimeve, tha zëdhënësi i Qeverisë greke, Janis Ikonomu, në reagimin për qëndrimin e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan, se për të Micotakis “më nuk ekziston” dhe shtoi se “nuk do të hyjë në konfrontim të deklaratave më pushtetin në Turqi”, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle