Biznes SQBiznes.portal SQ

IKEA dhe Folksfagen e ndërprenë punën në Rusi dhe Bjellorusi

- Kompania suedeze IKEA dhe prodhuesi gjerman i automobilave Folsfagen sot bënë të ditur se do ta ndërprenë punën në Rusi, për shkak të sulmit të atij vendi ndaj Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle