Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ibrahimaj: Shqipëria në korrik me normën më të ulët të inflacionit në rajon

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, deklaroi se inflacioni në vend muajin e kaluar ishte më i ulët se norma e inflacionit në vendet e rajonit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle