E përzgjedhur SQMIA Investigon SQ

I pasigurt fati i nëndetëses shqiptare të kohës sovjetike, ka rrezik të fundoset

Rreshteri në pension Neim Shehaj kalon ditët e tij duke riparuar një nëndetëse të epokës sovjetike dhe duke parë të kaluarën e trazuar komuniste të Shqipërisë, e cila tani po ndryshket, gjysmë e zhytur në një bazë detare të Adriatikut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle