0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

I nxehti ekstrem në Kinë: Në Seçuan sot janë matur 43.9 gradë Celsius

I nxehti ekstrem në Kinë ka vazhduar të godasë vendin sot edhe krahas temperaturave më të ulëta në disa rajone, ndërsa autoritetet në vendbanimet përgjatë pellgut të lumit Jangce (Jangcekjang) po tentojnë të kufizojnë dëmet që ndryshimet klimatike po shkaktojnë në sektorin e energjisë, të korrave dhe blegtorisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle