Ballkan SQBallkan.portal SQ

I dërguari i posaçëm britanik për Ballkanin Perëndimor për vizitë në BeH

I dërguari i posaçëm britanik për Ballkanin Perëndimor, Stjuart Piç sot do ta vizitojë Bosnjën dhe Hercegovinën, ku do të takohet me anëtarët e Presidencës, ndërsa pritet të bisedojë edhe me funksionarë të tjerë të lartë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle