Evropë SQEvropë.Portal SQ

I akuzuari i parë për sulmet terroriste në Paris në vitin 2015 tha se shënjestër ishin civilët

I akuzuari kryesor për sulmet terroriste në Paris në vitin 2015 tha në seancën e sotme gjyqësore deklaroi se ishte sulmuar Franca dhe se shënjestër ishin civilët dhe popullata, por se "në të nuk kishte asgjë personale".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle