0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Hvar shpallet ishulli më i bukur në Evropë

Hvari kroat është shpallur si ishulli më i mirë dhe më i bukur në Evropë, nga lexuesit e revistës së njohur dhe të vlerësuar “Konde nast traveler”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle