Evropë SQEvropë.Portal SQ

Hungaria ka penguar hyrjen e rreth 54.000 emigrantëve të paligjshëm

Hungaria këtë vit ka penguar rreth 54,000 emigrantë për ta kaluar kufirin në mënyrë të paligjshme dhe penalisht i ndjek 500 trafikantë me njerëz, deklaroi sot këshilltari për siguri të brendshme, Gjergj Bakondi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle