Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Hungaria apelon deri te BE-ja që ta përshpejtojë integrimin e Ballkanit Perëndimor

Hungaria apelon deri te Bashkimi Evropian që ta përshpejtojë integrimin e Ballkanit Perëndimor në bllok dhe pret që Brukseli të fillojë negociatat aderuese me Tiranën dhe Shkupin dhe të hapë të paktën dy kapituj për qasje me Serbinë deri nga fundi i këtij viti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle