0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQShoqëri SQ

Humori dhe satira mbizotërojnë në rrugët e Vevçanit, paradë e karnavalit të Vevçanit

Talebanë në aksion, investimet në energji elektrike, energji të gjelbër, qendra vaksinimi, deputeti Kastriot Rexhepi, drejtori i Qendrës për menaxhim me kriza, Stojançe Angellov, kryetari i Komisionit Rregullativ për Energji, Marko Bislimovski, vetëm, ishin vetëm disa nga maskat që parakaluan sot nëpër rrugët e Vevçanit në kuadër të karnavalit të Vevçanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle