0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Humbi jetën një 18-të vjeçare në aksident në pikën pagesore “Romanovce”

Një vajzë 18-të vjeçare humbi jetën, ndërsa  dy persona janë lënduar  në një aksident të rëndë që ndodhi mbrëmë në afërsi të pikës pagesore "Romanovce", Kumanovë, kumtoi sot MPB.  Automobilat e aksidentuar ishin "audi" dhe "zastava".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle